ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΣ ΔΙΑΛΟΓΟΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΣ ΔΙΑΛΟΓΟΣ

Τόπος διαλόγου για τις αγωνίες και την έκφραση της κοινωνίας
 
ΦόρουμΦόρουμ  Πόρταλ*Πόρταλ*  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Παρόμοια θέματα
1-1-4 ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
ΜΕΤΡΗΤΗΣ HITS

Study English
ΜΕΤΡΗΤΗΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΩΝ
ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ - ΕΟΡΤΟΛΟΓΙΟ

Πηγή: Λογισμικό "Σήμερα"

WOWZIO

 

 ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ

Πήγαινε κάτω 
+3
Perkos G
Σωτηρόπουλος Σπύρος
DimKaramitsas
7 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ
1. ΟΧΙ
ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 Vote_lcap17%ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 Vote_rcap
 17% [ 2 ]
2. ΝΑΙ
ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 Vote_lcap50%ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 Vote_rcap
 50% [ 6 ]
3. ΝΑΙ αλλά γράφοντας το όνομά τους, όχι ως ανώνυμοι
ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 Vote_lcap33%ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 Vote_rcap
 33% [ 4 ]
Σύνολο Ψήφων : 12
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Giannis Angelou





ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ   ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουλ 04, 2009 11:04 am

Γιάννη, αυτά που ήξερες να τα ξεχασεις! Τώρα μπορείς να κάνεις μια καλή κίνηση! Έχουν ανοίξει και περιμένουν! Επιδοτήσεις να δει το μάτι σου!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giannis Angelou





ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ   ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουλ 04, 2009 11:05 am

Όσο για το μούσι, το ξύρισα! Φαγωθήκατε πια! Και πρώτος ο Δημήτρης!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ   ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουλ 04, 2009 12:55 pm

Επειδή ακριβώς είναι επισκέπτες, μπορούν κάλλιστα να είναι hit and run, ακριβώς γι' αυτό το λόγο θέλω οι επισκέπτες να συμμετέχων επώνυμα. Ειδάλλως ας εγγραφούν και ας έχουν όποιο ψευδώνυμο θέλουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Perkos G





ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ   ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιουλ 05, 2009 9:53 pm

Ενα είναι σίγουρο για να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους και οχι με αναγραμματισμούς η λεξιπαίγνια

Κάποιοι ντροπαλούληδες απο το παλιό φόρουμ μας παρακολουθούν διακριτικά ως επισκέπτες απο την χαραμάδα της εξώπορτας. Ντρέπονται να χτυπήσουν το κουδούνι λές και δεν θα τους ανοίξουμε. Απλα θα ρωτήσουμε το κλασσικό "ποιός είναι"

Δεν είναι απαραίτητο να δηλώσουν το ονομα τους.Υπάρχουν και nicknames ειδικά στην πλούσια ελληνική γλώσσα, οπως γλύφτης, ρουφιάνος, τσάτσος κ.ο.κ.

Θα δέιξουμε κατανόηση. Εκτός κι αν έχουμε τα τηλέφωνα τους να τους καλέσουμε εμείς,. Είναι κρίμα να ξεροσταλιάζουν εκεί έξω η να περιφέρονται ασκόπως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos

nasos



ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ   ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 06, 2009 12:04 am

Στο θέμα αυτό νομίζω ότι έχουμε να επιλέξουμε μεταξύ ελεύθερης πρόσβασης της ψευδωνυμίας και μερικώς και για συγκεκριμένα θέματα γενικού ενδιαφέροντος στην ανωνυμία.

Νομίζω ότι τεχνικά μπορεί ο διαχειριστής να επιλέξει τις προσβάσιμες κατηγορίες, ανά θέμα και κατηγορία.

Μία γενική τοποθέτηση για την ανωνυμία.

Νομίζω ότι ένας σοβαρός χώρος πρέπει να είναι ανεκτός και προσβάσιμος μόνο στη ψευδωνυμία (με άνοιγμα λογαριασμού), από την άλλη η ανωνυμία (που στη περίπτωση αυτή εννοείται ότι κάποιος/α για λόγους δικούς του επιθυμεί να "χτυπήσει και να φύγει") είναι τουλάχιστον ανόητο να του δίνεται βήμα για τοποθέτηση.

Θεωρώ ότι οι ανώνυμοι χρήστες "δικαιούνται" να έχουν πρόσβαση σε ανάγνωση και μόνον των αναρτήσεών μας.

Σε περίπτωση που αποφασισθεί να έχουν πρόσβαση σε γραπτές αναρτήσεις, προσωπικά ΔΕΝ θα με ενοχλήσει. Σε αυτή τη περίπτωση προτείνω να δημοσιοποιηθεί ένας κώδικας δεοντολογίας για αναρτήσεις οι οποίες είναι ξένες προς το αντικείμενό μας ή υβριστικές να διαγράφονται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ   ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 06, 2009 8:20 am

Καλημέρα και καλή βδομάδα.

Να προσθέσω στην θέση μου (κάτι που δέν έθιξα γιατί το θεώρησα ευκόλως εννοούμενο) ότι συμφωνώ και επαυξάνω με τον Νάσο, δηλαδή να υπάρχει κώδικας δεοντολογίας και να μήν επιτρέπονται υβριστικά ή ξένα προς τις θεματικές σχόλια, ανώνυμα ή επώνυμα.

Απο εκεί και πέρα δέν με πειράζει καθόλου να υπάρχουν ανηρτημένες ανώνυμες θέσεις που επαναλαμβάνω εγώ τουλάχιστον δέν πρόκειται να αφήσω ασχολίαστες.

Εχω βέβαια και μιά απορία, η οποία μου δημιουργήθηκε διαβάζοντας όλους σας :

Θα φέρω ένα παράδειγμα : Εγώ δήλωσα ότι με λένε Πούπα Τάδε και δέν γουστάρω να αναρτήσω καμία φάτσα μου. Αυτό τί σημαίνει ? Οτι είμαι επώνυμη ή ανώνυμη με ένα όνομα που κανείς δέν μπορεί να ελέγξει άν είναι αληθινό ?

Απο την άλλη πλευρά, άν τελικά γνωριστούμε προσωπικά μεταξύ μας, μήπως καταντήσουμε μια παρεούλα που τα λέει διαδικτυακά και έτσι θα διστάσει κάποιος ξένος σε μάς να συμμετέχει σε αυτές τις κουβεντούλες ώς "ξένος" ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giannis Angelou

Giannis Angelou



ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ   ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 06, 2009 9:35 am

Συμφωνώ απόλυτα με Νάσο και Πούπα.
Πούπα μου, δεν χρειάζεται να αναρτήσεις φωτογραφία! Σε θέλουμε όπως είσαι! Με τον JohnK τι να κάνουμε!
ΒΑΛΕ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΓΙΑΝΝΗ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ   ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 06, 2009 9:46 am

Βρε μανία με τον Γιάννη Κ.........

Βάλε ρε μιά φωτογραφία σου μπάς και είσαι φωτομοντέλο και χάνουμε την φάτσα σου!

Γιάννη Α. θένκς που με αποδέχεσαι όπως είμαι......

Εξ άλλου έτσι θέλω και να με αποδεχτείτε : σάν "νοικοκυρά σε απόγνωση" και το σκιτσάκι που μου βρήκε ο Μάκης με εκφράζει απολύτως. Νοικοκυρά λοιπόν αλλά όχι αμόρφωτη (αυτό να το λάβετε σοβαρά υπ΄όψιν σας).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giannis Angelou

Giannis Angelou



ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ   ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 06, 2009 9:52 am

Έχεις καταλάβει, πως με τον περίφημο JohnK είμαστε πολύ καλοί φίλοι! Και περιμένω να αποκαλυφτεί και στους υπόλοιπους!
Όσο για το "νοικοκυρά", αν όλοι μας καταλαβαίναμε το ρόλο σας, ίσως να είμαστε καλύτεροι, εμείς οι άντρες, το περίφημο "ισχυρό φύλο"....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ   ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 06, 2009 10:07 am

Καλημερα και καλη εβδομαδα
Για την Πηνελοπη εχω να πω οτι την εχει κερδισει το μυαλο της και οχι η κατσαρολα!!!
Αλλωστε δεν ξερουμε και πως μαγειρευει!!!! χαχαχα
Γιαννη Αγγελου σε ευχαριστω ετσι ειναι ακομα και οταν παιρναμε ανοικτη θεση (οπως και με ολα τα παιδια εδω) μερικα χρονια πριν!!!!!
Αλλα με την φωτογραφια θελω να μου πει ο Μακης αν γινετε να πλασσαρω και τις δυο διπλα-διπλα!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giannis Angelou

Giannis Angelou



ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ   ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 06, 2009 10:11 am

Καλημέρα Γιάννη!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DimKaramitsas

DimKaramitsas



ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ   ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 06, 2009 11:33 am

Προσοχή μην φάμε καμιά κατσαρόλα στο κεφάλι !!!.
Συμφωνώ με Νάσο, Πούπα, Γιάννη κλπ... .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STELLA

STELLA



ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ   ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 06, 2009 1:08 pm

Οι επισκεπτες για να συμμετέχουν στις συζητήσεις θα πρέπει να γίνουν μέλη του διαλόγου. Διαφορετικά θα είναι αυτό που λέει η λέξη "επισκεπτες" .
Κατα την γνώμη μου........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
makfor

makfor



ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ   ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 06, 2009 5:43 pm

γιαννη , γινεται εαν ξερεις πως , στην ουσια θα δημιουργησεις μια νεα και εκει μεσα θα βαλεις και τις δυο , εαν δεν ξερεις στειλε να το κανω εγω , επισης θελει προσοχη στο μεγεθος για να μη χαλασει το στησιμο του φορουμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ   ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 06, 2009 6:11 pm

ok Μακη θα σου στειλω συντομα μια να τις βαλεις διπλα -διπλα!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giannis Angelou

Giannis Angelou



ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ   ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 06, 2009 8:44 pm

Άντε να συμμορφωνόμαστε σιγά σιγά! Όλοι με φωτογραφίες! Όχι να γιαουρτώσουμε τον Μπρους!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Perkos G





ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ   ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 06, 2009 8:55 pm

Λυπάμαι εγω δεν θα βάλω φωτιογραφία γιατί εχω σοβαρό πρόβλημα με το "μάτιασμα" , τη βασκανία Smile Smile Smile
και γιατί φοβάμαι το Σανιδά που θέλει να πάρει σβάρνα ολη τη μπλογκόσφαιρα και για ψύλλου πήδημα να μας τραβάει στη σέντρα για πλημμελλήματα (αν διαβάσατε το σχετικό ρεπορτάζ)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giannis Angelou

Giannis Angelou



ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ   ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 06, 2009 8:59 pm

Έχεις δίκιο! Για σένα να γίνει εξαίρεση!
ΑΛΛΟΝ ΕΧΩ ΣΤΟΧΟΠΟΙΗΣΕΙ!!!!!
ΚΑΙ ΖΗΤΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΒΑΛΕΙ 2 ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ! ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΣΤΑΡ ΠΙΑ!
Γειά σου Γιάνναρε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Perkos G





ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ   ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 06, 2009 9:19 pm

Για το φίλο μου τον JohnK αναλαμβάνω δωρεάν (για πάρτη του μόνο) τη σύνθεση μιας φωτογραφίας η οποία θα είναι κολάζ τεσσάρων τοιουτων και θα απεικονίζουν τις 4 δεκαετίες της ζωής του.

Θα είναι μια ενιαία πολυσύνθετη φωτό 4 επιπέδων και διαφορετικών εποχών π.χ. μια με το δεξί του μάτι, μιά με το αριστερό του αυτί, μια με τη μισή του μύτη και μιά με το πηγούνι του η οτιδήποτε άλλο θέλει. Εχω γίνει εξπέρ στις συνθέσεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Perkos G





ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ   ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουλ 06, 2009 10:41 pm

Ελπίζω να μη με παρεξηγήσει ο JonhK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ   ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 07, 2009 7:08 am

Καλημερα
Ευχαριστω τους φιλους μου που μου δινουν την δυνατοτητα να γινα σταρ χαχαχαχα
Εσενα απο τον Χολαργο θα σε φτιαξω με προσωπικη αφιερωση!!!!!
Αντε να λεμε και μερικα αστεια,η ζωη τα χρειαζεται!!!!
Γιωργαρε καποτε τα ιδια εκαναν και στον Μπρους...ετσι ξεκινησε!!!!!χαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DimKaramitsas

DimKaramitsas



ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ   ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 07, 2009 7:56 am

Γιώργο, αυτό το "τεσσάρων τοιούτων" μπορεί να παρεξηγηθεί.

Για τους "τοιούτους" ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ   ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 07, 2009 8:31 am

Και εσυ τι ζορι τραβας με τους <τοιουτους>????????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ   ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 07, 2009 9:37 am

Αν εμείς, που είμαστε υπέρ της ελευθερίας της σκέψης και του λόγου βάλουμε φραγμούς στη διατύπωση των απόψεων σε ένα χώρο κοινωνικού διαλόγου, τότε θα έχουν δίκιο οι συντηρητικοί, που προσπαθούν να δέσουν το διαδύκτιο χειροπόδαρα.
Η γνώμη μου είναι:
1. απόλυτη ελευθερία στην διατύπωση σχολίων
2. κανόνες δεοντολογίας, που να προτρέπουν σε κόσμια και αξιοπρεπή άσκηση του δικαιώματος.
3. Δικαίωμα του διαχειριστή να αφαιρεί σχόλια και αναρτήσεις, που περιέχουν υβριστικό, δυσφημιστικό ή καθ' οιονδήποτε τρόπο παράνομο περιεχόμενο.
4. Για την αφαίρεση σχολίου ή ανάρτησης ο διαχειριστής θα πρέπει προηγουμένως να εξασφαλίσει την σύμφωνη γνώμη τουλάχιστον άλλων 4 μελών.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Perkos G





ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ   ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 07, 2009 9:08 pm

Ο Choricos εχει δίκιο και συμφωνώ. Θά έλεγα μάλιστα σαν νέο φόρουμ που είμαστε οτι είναι μια ευκαιρία να θεσπισθούν απο τώρα κανόνες διαλόγου και δεοντολογίας.

Κάτι σκέπτομαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Perkos G





ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ   ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 14, 2009 6:58 pm

Θυμίζω στον θεματοθέτη οτι η ψηφοφορία θα διαρκούσε 10 μέρες και άρα έληξε απο χθές. Οσοι ψήφισαν, ψήφισαν .Τα αποτελέσματα τα βλέπετε:

1. ΟΧΙ
16% [ 2 ]
2. ΝΑΙ
50% [ 6 ]
3. ΝΑΙ αλλά γράφοντας το όνομά τους, όχι ως ανώνυμοι
33% [ 4 ]

Σύνολο Ψήφων : 12

Τι κάνουμε απο εδω και πέρα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DimKaramitsas

DimKaramitsas



ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ   ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 14, 2009 7:22 pm

Το ανοίγουμε και βλέπουμε ... .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DimKaramitsas

DimKaramitsas



ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ   ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουλ 14, 2009 8:02 pm

Το άνοιξα για τους επισκέπτες ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΦΗΦΟΦΟΡΙΑ : ΘΕΛΕΤΕ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Ρ. Αλεξανδρής : ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ
» ΑΥΡΙΟ ΣΤΙΣ 12 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
» H ιδρυτική διακήρυξητου Πα.Σο.Κ. στις 3 του Σεπτ. 1974

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΣ ΔΙΑΛΟΓΟΣ :: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ :: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ-
Μετάβαση σε: