ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΣ ΔΙΑΛΟΓΟΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΣ ΔΙΑΛΟΓΟΣ

Τόπος διαλόγου για τις αγωνίες και την έκφραση της κοινωνίας
 
ΦόρουμΦόρουμ  Πόρταλ*Πόρταλ*  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Παρόμοια θέματα
    1-1-4 ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
    Αναζήτηση
     
     

    Αποτελέσματα Αναζήτησης
     
    Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
    ΜΕΤΡΗΤΗΣ HITS

    Study English
    ΜΕΤΡΗΤΗΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΩΝ
    ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ - ΕΟΡΤΟΛΟΓΙΟ

    Πηγή: Λογισμικό "Σήμερα"

    WOWZIO

     

     ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ

    Πήγαινε κάτω 
    +3
    Σωτηρόπουλος Σπύρος
    anemodouras
    DimKaramitsas
    7 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    ????????
    Επισκέπτης




    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουν 17, 2009 2:12 pm

    Καλησπερα σε ολους
    Τελος πρεπει να ξερετε οτι υπαρχει και το chatbox!!!!
    Εκει μπορω και να σας <βριζω> γιατι μου ελειψε αυτο απο το παλαιο <μαγαζι>!!!!
    Παντως σοβαρα, δουλευει και αυτο!!!!
    Μπραβο admin - χαλιφι (ειναι το ονομα που σου εδωσε η γρια απο τον Πυργο του Αιφελ )
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ????????
    Επισκέπτης




    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουν 17, 2009 2:17 pm

    Παντως ειδατε ποσο καλα παιδια εισαστε οταν ειστε ΑΠΟΛΙΤΙΚ!!!!!!
    Οταν σας ειχαν στα <κομματικα μαγαζια> μαλωνατε και με τα ρουχα σας .....ενω εδω κυριοι και κυριες ....επιπεδο προ παντων ...γιατι τι θα πει ο κυκλος μας!!!!!!!
    χαχαχα
    Αντε να λεμε και κανενα αστειο!!!!
    Αμ αυτο το πρωινο του Παγκαλου τι ηταν!!!!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    makfor





    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουν 17, 2009 2:37 pm

    σωΣτα ειναι το τσιατρουμ αλλα πρεπει να κοιταΣ που και που χαχαχαχα

    επιτελους EDIT xaxαχα


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την makfor στις Τετ Ιουν 17, 2009 2:43 pm, 1 φορά
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    makfor

    makfor



    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουν 17, 2009 2:41 pm

    πρεπει να εχουμε και ενα ΘΕΜΑ "ΠΕΡΙ ΦΟΡΟΥΜ" οπου θα δινουμε τις γενικες οδηγιες χρησης και κανονες λειτουγριας , οπως και το ποιος ο ρολος , ποιοι οι χρηστες - ιδιωκτητες κτλπ

    ενα αλλο μπορει να ειναι η βοηθεια των χρηστων τοσο σε θεματα φορουμ οσο και γενικοτερα προβληματα με τους υπολογιστες
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    DimKaramitsas

    DimKaramitsas



    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουν 17, 2009 2:49 pm

    Κάνε κάτι για την ασφάλεια. Θα κοιτάξω να γράψω για τις δυνατότητες (εκτός εάν έχεις κάτι έτοιμο)
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    makfor

    makfor



    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουν 17, 2009 2:53 pm

    ειχαμε γραψει καποια πραγματα στο διαλογο, θα προσπαθησω να τα βρω και να τα μεταφερω εδω για να τα δουμε

    για την ασφαλεια τι εννοεις ? γενικες οδηγιες ? ή κατι ποιο ειδικο ?
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    makfor

    makfor



    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουν 17, 2009 3:01 pm

    ENHMEΡΩΣΗ

    εαν πατε στον διαλογο και περαστε σε ΔΕΥΤΕΡΗ σελιδα απο τα ποστ , εκει υπαρχουν ανοιχτα θεματα στα οποια μπορουμε να ΓΡΑΨΟΥΜΕ και να ζητησουμε ΤΟΝ ΛΟΓΟ του κλεισιματος !!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    makfor

    makfor



    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουν 17, 2009 3:08 pm

    εδω ειχε δινει μια προσπαθεια για κανονες λειτουργιας

    http://dialogos.pasok.gr/forum/topic.php?id=182&page&replies=28

    (δημητρη θα τα μαζεψω και θα φερω οτι μπορω αργοτερα ή αυριο , εχω μεινει μονος στη δουλεια και τρεχω και δε φτανω)
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ????????
    Επισκέπτης




    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουν 17, 2009 3:17 pm

    Σιγα ρε Μακη μην τους ζητησω και τον λογο!!!!!
    Ποιοι ειναι τελος παντων?????
    Ασε τα παιδια στην χαραξη της ιντερνετικης κομματικης πολιτικης!!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    STELLA

    STELLA



    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουν 18, 2009 9:55 am

    Καλημέρα!!!!!!!!!!
    Μάκη τα θεματα της επόμενης σελίδας του διαλόγου είναι κλειστά και ας μην έχουν την ένδειξη "κλειστο" .
    Δικό τους πρόβλημα που το κλείσανε.
    Εμείς ξεφύγαμε από ενα καταθλιπτικό και άχρωμο τόπο γεμάτο κακή ενέργεια και απραγματοποίητα ονειρα ........
    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 67739 Παίζω με τα εικονίδια σαν παιδί........
    Ενα μεγάλο μπράβο και ευχαριστώ σε όλους σας.......
    Σιγά σιγά θα εξικοιωθώ και θα μάθω να το χρησιμοποιώ σωστα.
    Ολοι μαζί θα διώξουμε τους δράκους από τις ζωες μας.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ????????
    Επισκέπτης




    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουν 18, 2009 10:05 am

    Γειά σου Στέλλα!

    Χαίρομαι εξαιρετικά που και εσύ θεωρείς ότι ξεφύγαμε...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    STELLA

    STELLA



    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουν 18, 2009 11:34 am

    Γεια σου Πούπα!!!!!

    Ολοι αισθανόμαστε απελευθερωμένοι............ αν και εγώ έχω και ένα αισθημα ενοχής που το εκφράζω.
    Θα μου περάσει........

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ????????
    Επισκέπτης




    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουν 19, 2009 9:36 am

    Σήμερα το πρωί μπαίνοντας στο φόρουμ έπαθα πάλι την πλάκα μου κλικάροντας δεξιά και αριστερά, για να βρώ όλα τα σχόλια που κατατέθηκαν επι παντός επιστητού.....

    Εχω λοιπόν δύο σημαντικές παρατηρήσεις να κάνω :

    1. Στην θεματική «Λαθρομετανάστευση ένα θέμα που καίει» (κατηγορία ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ), αναπτύχθηκαν θέματα όπως διεθνισμός, εθνικισμός και πατριωτισμός, που δέν έχουν καμία σχέση με αυτή τη θεματική! Κατ΄αρχάς στρέφουν την συζήτηση σε άλλα θέματα και κατα δεύτερον όσοι θέλουν να τοποθετηθούν σε αυτά ή θα το κάνουν και ο επισκέπτης θα διαβάζει άσχετα με το τίτλο του θέματος, ή δέν θα το κάνουν (όπως εγώ) σεβόμενοι την θεματική και τις αναλύσεις της. Προτείνω λοιπόν και παρακαλώ τους συμμετέχοντες όταν έχουν θέματα πρός συζήτηση και ανάλυση να ανοίγουν καινούριες θεματικές. Δέν ξέρω άν μπορεί να γίνει τεχνικά, αλλά θεωρώ ότι το «σεντόνι» σου Δημήτρη και η τοποθέτηση του Νίκου πρέπει να καταχωρηθούν σε διαφορετική θεματική.

    2. Το chat room στην ουσία είναι άχρηστο. Χθές ήμουν καμιά ώρα μέσα εκεί και ενώ απευθύνθηκα στον Γιάννη Κεχ. Για κουβεντούλα (που ήταν και αυτός μέσα και τόβλεπα), ουδεμία απάντηση έλαβα, προφανώς επειδή δέν με πήρε είδηση. Προτείνω λοιπόν να αφήσουμε την θεματική «ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ» για να «τσατάρουμε» ελευθέρως και χωρίς να την φορτώνουμε με βαρύγδουπα θέματα (που μπορούμε κάλλιστα να τα ποστάρουμε σε μία ειδική κατηγορία όπως :Επικαιρότητα, Πολιτική, Φιλοσοφία κ.λ.π.). Επίσης προτείνω τα θέματα που ανοίχθηκαν στην κατηγορία ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ να μεταφερθούν ώς εξής : Το θέμα «Ποιός έκλεισε το ΔΙΑΛΟΓΟΣ-ΠΑΣΟΚ?» να μεταφερθεί στην κατηγορία ΕΝΑΣ ΔΟΛΟΦΟΝΗΜΕΝΟΣ ΔΙΑΛΟΓΟΣ, το θέμα «Ευρωεκλογές» να μεταφερθεί στην κατηγορία ΠΟΛΙΤΙΚΗ, το δε θέμα «Παρατηρήσεις για την λειτουργία του φόρουμ» να ανοιχθεί καινούρια κατηγορία ώστε οι συμμετέχοντες να μπορούν εύκολα και γρήγορα να κάνουν τις παρατηρήσεις τους.

    Κατ΄αυτόν το τρόπο ο επισκέπτης και ο συμμετέχων δέν θα κλικάρει ακατάπαυστα και εναγωνίως ψάχνοντας τα πάντα, για να βρεί και να ποστάρει (σύμφωνα με τις διαθέσεις του) είτε σχολιάκια, είτε συζητησούλα, είτε και να συμμετέχει σε σοβαρές αναλύσεις και προβληματισμούς.

    Ολα τα παραπάνω, χωρίς καμία διάθεση αντιπαράθεσης, αλλά με διάθεση για καλύτερη πρόσβαση και συμμετοχή στο φόρουμ.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ????????
    Επισκέπτης




    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουν 19, 2009 10:19 am

    ΒΟΗΘΕΙΑ !!!!!!!!!!

    Ξαναφέρτε το φόρουμ και τις θεματικές του στην προηγούμενη μορφή!!!!!

    Στραβώθηκα απο την πολύ πρασινίλα και κοκκινίλα.....

    Ασε που είναι εντελώς κακόγουστο και δύσχρηστο.....
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ????????
    Επισκέπτης




    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουν 19, 2009 11:00 am

    Τώρα είναι καλύτερα........

    Το άσπρο φόντο στα μηνύματα που γράφονται με μαύρο χρώμα σαφώς και είναι πιό ξεκούραστο στο μάτι.
    Το χρώμα είναι ωραίο αλλά όπως όλα τα ωραία έτσι και τα χρησιμοποιείς με υπερβολή γίνονται κακάσχημα.

    Κάτι για τον Μάκη: Φιλαράκι πές μου, πώς γίνεται να βάλω και εγώ ένα σηματάκι κάτω απο το όνομά μου ?
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Σωτηρόπουλος Σπύρος

    Σωτηρόπουλος Σπύρος



    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουν 19, 2009 11:18 am

    Εγώ κάθε φορά που μπαίνω βλέπω και άλλα χρώματα....
    Αναποφάσιστος ο admin....
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ????????
    Επισκέπτης




    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουν 19, 2009 11:31 am

    Παιζει η καρδια του με τα χρωματα!!!!!
    Φτερουγιζει η ψυχη του με τις αναμνησεις των κομματικων χρωματων!!!!!
    Σιγουρα ειναι αναποφασιστος....
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Σωτηρόπουλος Σπύρος

    Σωτηρόπουλος Σπύρος



    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουν 19, 2009 11:39 am

    Επειδή το μάτι μου είναι γερακίσιο αφήνω να αποφασίσει η συντρόφισσα Πηνελόπη!
    Ότι πει η Πηνελόπη και τέλος!!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ????????
    Επισκέπτης




    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουν 19, 2009 11:43 am

    Τωρα εκανε και αφιερωμα στον Αλαβανο με το πορτοκαλι!!!!!!χαχαχα
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Σωτηρόπουλος Σπύρος

    Σωτηρόπουλος Σπύρος



    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουν 19, 2009 11:51 am

    Δεν θέλω να δημιουργήσω περισσότερα προβλήματα στον admin που έχει πρόβλημα με τα χρώματα και αυτούς που δεν βλέπουν καλά αλλά αν υπήρχε η δυνατότητα το τελευταίο μύνημα να εμφανιζόταν στην κορυφή της σελίδας της θεματικής θα ήταν καλύτερα...
    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 172576
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    makfor

    makfor



    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουν 19, 2009 12:08 pm

    οκ καλη η διχρωμια
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ????????
    Επισκέπτης




    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουν 19, 2009 12:13 pm

    Σήμερα είναι η μέρα που αποφασίζουμε τί ρούχα θα φορέσουμε και τί χρώμα θα έχουν Very Happy

    Πράσινο και πορτοκαλί είναι το χρώμα που θάθελε το νέον πασοκ να έχει.....

    Πάρτε το απο μπροστά μου γιατί με έπιασε υστερία....

    Γιατί δέν σου αρέσει αντμινούλη μου το λευκό και το πράσινο ???????

    Ασε τα χρώματα και πιάσε τις θεματικές!!!!!!
    Αυτές θέλουν ρετουσάρισμα!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ????????
    Επισκέπτης




    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουν 19, 2009 12:17 pm

    Μάααααααααααααααακη!!!!

    Σε ρώτησα πώς μπορώ να βάλω και εγώ ένα σηματάκι κάτω απο το όνομά μου και δέν μου απάντησες!!!!!!

    Σπύρο μου, όχι βέβαια ότι με πειράζει, θάθελα να με αποκαλείς με το όνομα που γνωρίζουν όλοι οι φίλοι και συγγενείς μου, δηλαδή Πούπα και όχι με το βαφτιστικό μου, που είναι το Πηνελόπη. Γίνεται ?????

    Ο γυιός μου και ο άντρας μου κάθε φορά που καταλαβαίνουν ότι η Πηνελόπη είμαι εγώ, με πιάνουν στην καζούρα.......
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    makfor

    makfor



    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουν 19, 2009 12:17 pm

    φιλεναδα , ειδες οτι εχεις μυνημα ? θα το δεις πανω πανω
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    makfor

    makfor



    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουν 19, 2009 12:22 pm

    θα προτεινα , εαν βλεπει ο ΑΝΤΜΙΝ , το λευκο να γινει σαν το πρασινο του περιθωριου , να δουμε εαν δειχνει καλυτερα , παντως ο τιτλος θα πρεπει να εχει χρωμα , το λευκο δεν του παει

    επισης ισως πρεπει να παιξουμε λιγο με τα FONTS του τιτλου αλλα και των κειμενων
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ????????
    Επισκέπτης




    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουν 19, 2009 12:43 pm

    Μάκη, όλα αυτά είναι τρίχες........

    Δέν τα μπορώ τα πολλά κλίκ με πιάνει υστερίααααααααααααα.

    κανένα εικονίδιο-σκίτσο με νοικοκυρά σε απόγνωση έχετε ?????
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    makfor

    makfor



    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουν 19, 2009 1:00 pm

    χαχαχα εεε τι να σε κανω , να δοκιμασω εαν μπορω να βαλω εγω εικονιδιο στο δικο σου λογαριασμο , νομιζω ομως οτι δεν γινεται κατι τετοιο (παραβιαση προσωπικων δεδομενων χαχα) εαν τα καταφερω παντως θα το δεις !!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ????????
    Επισκέπτης




    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουν 19, 2009 1:16 pm

    Mακη του μοιαζω,κοιτα στο δικο μου ... χαχαχα
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -
    » Διαφθορά και Διαφάνεια ! Μιά συζήτηση απο το φόρουμ του ΔΙΑΛΟΓΟΣ-Πα.Σο.Κ..

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΣ ΔΙΑΛΟΓΟΣ :: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ :: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ-
    Μετάβαση σε: