ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΣ ΔΙΑΛΟΓΟΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΣ ΔΙΑΛΟΓΟΣ

Τόπος διαλόγου για τις αγωνίες και την έκφραση της κοινωνίας
 
ΦόρουμΦόρουμ  Πόρταλ*Πόρταλ*  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Παρόμοια θέματα
    1-1-4 ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
    Αναζήτηση
     
     

    Αποτελέσματα Αναζήτησης
     
    Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
    ΜΕΤΡΗΤΗΣ HITS

    Study English
    ΜΕΤΡΗΤΗΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΩΝ
    ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ - ΕΟΡΤΟΛΟΓΙΟ

    Πηγή: Λογισμικό "Σήμερα"

    WOWZIO

     

     ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ

    Πήγαινε κάτω 
    +3
    Σωτηρόπουλος Σπύρος
    anemodouras
    DimKaramitsas
    7 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    ????????
    Επισκέπτης




    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Ιουν 19, 2009 12:43 pm

    Μάκη, όλα αυτά είναι τρίχες........

    Δέν τα μπορώ τα πολλά κλίκ με πιάνει υστερίααααααααααααα.

    κανένα εικονίδιο-σκίτσο με νοικοκυρά σε απόγνωση έχετε ?????
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    makfor





    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Ιουν 19, 2009 1:00 pm

    χαχαχα εεε τι να σε κανω , να δοκιμασω εαν μπορω να βαλω εγω εικονιδιο στο δικο σου λογαριασμο , νομιζω ομως οτι δεν γινεται κατι τετοιο (παραβιαση προσωπικων δεδομενων χαχα) εαν τα καταφερω παντως θα το δεις !!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ????????
    Επισκέπτης




    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Ιουν 19, 2009 1:16 pm

    Mακη του μοιαζω,κοιτα στο δικο μου ... χαχαχα
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    makfor

    makfor



    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Ιουν 19, 2009 1:19 pm

    πουπα , αυτο βρηκα περι νοικονυρας οπως ειπες ...


    γιαννο καλο...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    STELLA

    STELLA



    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Ιουν 19, 2009 2:01 pm

    Καλημέρα!!!!!!!!!!!!
    Τώρα διαπίστωσα οτι φαίνομαι συνεχως συνδεμένη χωρίς να ισχύει κάτι τέτοιο αφου απλά κατέβασα το πρόγραμμα για να είναι το έχω πρόχειρο. Αυτο για να μη νομίζετε οτι παρακολουθώ και δεν συμμετέχω......
    Οσο για τα χρώματα νομίζω οτι είναι κάπως εντονα.Το παράθυρο γραφης είναι καλύτερα να είναι λευκό. Η φράση "ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ" το χρωμα της δεν βοηθάει.
    Κτά τα άλλα μιλάμε για πολύ χλιδάτο σαιτ.
    Ναστε καλά.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    makfor

    makfor



    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Ιουν 19, 2009 2:58 pm

    για να μη σε δειχνει συνδεδεμενη πρεπει να κανει Log Out απο πανω στην γραμμη με τις επιλογες τερμα δεξια ... ακροδεξια που λεμε χαχαχα

    οποτε και παλι μπορεις να δεις και να διαβασεις , να κατεβασεις το παραθυρο κατω , αλλα να μη φαινεσαι ως ΣΤΕΛΛΑ αλλα ως GUEST που κανεις δεν θα ξερει ποιος ειναι
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Maria Kallinikidou

    Maria Kallinikidou



    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Ιουν 19, 2009 3:12 pm

    Γειά σου Μάκφορ technik-freak.. Έτσι όπως μάς τα λες θα πρέπει να κατεβάζουμε συνέχεια πόρτες και παράθυρα !!!!!
    Τί εννοείς "να κατεβάσεις το παράθυρο κάτω"?

    Και μία παράκληση στον Αντμιν. Γίνεται να μην μού στέλνεις e-mail κάθε φορά πού μού απαντάει κάποιος? Ευχαριστώ
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    makfor

    makfor



    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Ιουν 19, 2009 5:53 pm

    "να κατεβασεις το παραθυρο κατω" σημαινει οτι χρειαζεται περισσοτερο φως το δωματιο ΧΑΧΑΧΑ

    ειναι το minimize , παραθυρο ειναι το πλαισιο μεσα στο οποιο δουλευουν - επικοινωνουν ολες οι εφαρμογες με τον χρηστη , δηλαδη ο ιντερνετ explorer οταν τον κανουμε διπλο κλικ, ΑΝΟΙΓΕΙ σε ενα νεο ΠΑΡΑΘΥΡΟ - χωρο , δεν ξερω εαν το εξηγησα καλα ... δυσκολα μου εβαλες!!!

    οσο αφορα τα email , πας στο profile σου και εκει εχει μια καρτελα/tab που λεει preferences , κανεις κλικ και καπου στην μεση θα βρεις 2 επιλογες που λενε

    Always notify me of replies :YesNo

    Sends an e-mail when someone replies to a topic you have posted in. This can be changed whenever you post.

    Notify by mail when a new message has arrived in your in-box :YesNo


    τα κανεις ΝΟ και μαλλον ξεμπερδευεις ... εαν δεν βγαλεις ακρη πες μου να το δοκιμασω εγω
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Maria Kallinikidou

    Maria Kallinikidou



    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Ιουν 19, 2009 6:43 pm

    Μάκη ευχαριστώ, πλάκα έκανα με τα παράθυρα ..όταν περιγράφεις τα απλά γίνονται πιο πολύπλοκα..
    Και με το e-mail το κανόνισα..
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    DimKaramitsas

    DimKaramitsas



    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Ιουν 19, 2009 7:28 pm

    Καλώς ήλθες Μαρία (μετά της φωτογραφίας σου)
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ????????
    Επισκέπτης




    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Ιουν 20, 2009 7:10 am

    Μάκη, το σκιτσάκι της νοικοκυράς, κάτω απο το όνομά μου, είναι όλα τα λεφτά!!!!!
    Είναι και θυμωμένη, είναι και νευρική, είναι και σε απόγνωση η νοικοκυρά, χαχαχαχα
    Και με αντιπροσωπεύει απολύτως και δέν σας ξενερώνω με καμιά φωτογραφία μου, χαχαχαχα

    Μέσα απο την καρδιά μου σε ευχαριστώ.

    Δημήτρη "πουλάκι μου" τί λάγνο βλέμμα είναι αυτό ?????χαχαχαχαχα

    Γιαννάκη θάθελες να μοιάζεις με τον Μπρούς και τον ταύτισες με την αφεντομουτσουνάρα σου ????χαχαχαχαχα
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ????????
    Επισκέπτης




    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Ιουν 20, 2009 7:46 am

    Και μιά τελευταία παρατήρηση στον αντμίν :

    Κατα την γνώμη και άποψή μου θεωρώ ότι πρέπει να κυριαρχεί το λευκό σε ένα φόρουμ και να χρησιμοποιείται το οποιοδήποτε άλλο χρώμα για να σπάει την μονοτονία του.

    Χρησιμοποιήσατε πολλά χρώματα που δυστυχώς κυριαρχούν και στο φόντο και νομίζω πώς είναι κουραστικό.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    DimKaramitsas

    DimKaramitsas



    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Ιουν 20, 2009 8:09 am

    Συγγνώμη για τις χθεσινές δοκιμές και δοκιμασίες.
    Εμένα τα παλ χρώματα μου αρέσουν.
    Αλλά εάν και υπόλοιποι θέλουν να το ασπρίσουμε, δεν μπορώ να πω τίποτα.
    Το φόρουμ ανήκει σε όλους.
    ακόμα και εάν ο διαχειριστής της πολυκατοικίας αρέσκεται λίγο να παίζει με τα χρώματα !!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    makfor

    makfor



    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Ιουν 21, 2009 2:38 pm

    τα σημερινα χρωματα , κατα την αποψη μου ειναι καλα ,

    απαλες αποχρωσεις που απο την μια δεν κουραζουν και απο την αλλη δινουν "χρωμα" στα κειμενα .... επισης και η γραμμες καλες καθως βαζουν "ορια" χαχαχα
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Perkos G





    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Ιουν 21, 2009 9:02 pm

    Ελειπα τρείς μέρες και έχω μπερδευθεί ελαφρώς. Σταματείστε να παίζετε με τα χρώματα .Κι αν αποφασίσατε να είναι αυτα μη τα ξανααλλάξετε.

    1/Σε κάποια θεματική έχει ανοιχθεί μια σελιδάρα νάααααααααααααα (μετα συγχωρήσεως) τραβηγμένη -η καλύτερα τεντωμένη- στο πλάτος του κειμένου που πρέπει να τραβάμε τη μπάρα πέρα-δώθε για να διαβάσουμε τα σχόλια !!! .

    2/Με το μήκος των μεγάλων κειμένων ύπάρχει /βρέθηκε λύση?

    3/Νομίζω οτι δεν είναι απαραίτητο σε κάθε σχόλιο δίπλα να υπάρχει ολόκληρο το προφίλ του χρήστη. Αυτη η"κολώνα" που δημιουργήθηκε με τα στοιχεία του μέλους ειναι σε βάρος του πλάτους του κειμένου

    4/Αυτό με τους πόντους στο προφίλ μας σε τι εξυπηρετεί? Θα κερδίσουμε κάτι?

    Smile
    Τα σέβη μου
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ????????
    Επισκέπτης




    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουν 22, 2009 8:06 am

    Στο σημείο 1 των παρατηρήσεων Πέρκου συμφωνώ και επαυξάνω.
    Και στο σημείο 3, εφόσον το περιθώριο όπου αναρτώνται τα στοιχεία των μελών λειτουργεί ΣΕ ΒΑΡΟΣ του κειμένου.
    Για τα χρώματα την άποψή μου την είπα ήδη, αλλά θα "υπακούσω" στην άποψη της πλειοψηφίας. Πάντως και σε αυτό το σημείο ο Πέρκος έχει δίκηο, δηλαδή ότι αποφασιστεί να είναι μόνιμο γιατί οι πολλές αλλαγές κουράζουν, ζαλίζουν και αποσυντονίζουν.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    makfor

    makfor



    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουν 22, 2009 8:13 am

    Καλημερα γιωργο ,

    1) σε ποιο ? βαλε το λινκ

    2) δεν βρηκα κατι και απο οσο εψαξα ειναι μη παραμετροποιησιμο

    3) δεν ξερω εαν αλλαζει θα το δω , αλλα νομιζω οτι η στηλη θα υπαρχει ουτως ή αλλως για το ονομα του χρηστη , πραγματι δεν εξυπηρετουν ως πληροφοριες κατι το ουσιαστικο αλλα συνηθιζεται σε ολα τα φορουμ να υπαρχει

    4) αυτος με τους περισσοτερους κερδιζει ενα Χαμερ , στο χρωμα που το θελει ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ,,, βασικα εχει χρηση σε συνδρομητικα φορουμ , εδω τον μονο ρολο που θα μπορουσε να παιξει ειναι οτι μετα απο λιγο καιρο θα ξεχωριζει τους χρηστες σε αυτους που εστειλα πολλα μυνηματα λιγοτερα ή λιγα ... αυτο και τιποτα αλλο Smile

    (θα δοκιμασω να δω τι απο αυτα μπορουν να γινουν ... και το ξαναβλεπουμε)
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    makfor

    makfor



    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουν 22, 2009 8:17 am

    οκ, αυτο με το περαδωθε , το εκανε και εδω στο θεμα που ειμασταν , θεωρω οτι ειναι καποιο μικρο λαθος του προγραμματος του φορουμ ή ισως καποια εντολη που μπερδευει το προγραμμα πλοηγησης , με F5 ή refresh - ανανεωση , ερχεται στα ισα του ... δοκιμαστε και ενημερωστε με εαν ισχυει

    επισης εντοπισα κατι ακομη , εαν μπει μεγαλη φωτογραφια , δηλαδη με πλατος μεγαλυτερη απο το 640 , τοτε επειδη δεν χωραει αναγκαστηκα μεγαλωνει ολος ο πινακας προς τα δεξια , συμπαρασυρωντας και ολα τα μυνηματα,

    εαν ΔΕΝ ξερουμε πως να αλλαζουμε το μεγεθος και βαζοντας μια εικονα αντιληφθουμε το προβλημα, απλα στειλτε μου ενα μυνημα και θα το κανω εγω ...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    DimKaramitsas

    DimKaramitsas



    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουν 22, 2009 10:51 am

    Πρώτα από όλα ζητώ συγγνώμη για τις αλλαγές, αλλά όταν δεν ξέρεις πως λειτουργεί κάτι και, κυρίως, ποιές είναι οι δυνατότητες, τότε πειραματίζεσαι !!!.
    Εάν ο Μάκης ξέρει πως θα διορθωθούν κάποια ζητήματα που τίθενται (π.χ. και εγώ θα ήθελα ποιό μεγάλο το πλαίσιο κειμένου και μικρότερο τον χαμένο χώρο με τις φάτσες μας κλπ... ) σαφώς να το κάνει.
    Μάκη τώρα είναι σε ppb2, με το ppb3 δεν έχει καλύτερη, αλλά μάλλον χειρότερη εικόνα και έχει λιγότερες δυνατότητες ρύθμισης.
    Πέρκμαν λίγη κατανόηση ... δεν είμαστε "κομπιουτεράδες"
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    makfor

    makfor



    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουν 22, 2009 11:38 am

    μωρε κομπιουτεραδες ειμαστε αλλα φορουμ δεν εχουμε ξανακανει χαχαχα και για να ειμαι συγκεκριμενος αυτου τους ειδους φορουμ (δηλαδη το δωρεαν, εαν ειχαμε δικο μας σερβερ, δικη μας γραμμη δικο μας ονομα κτλπ θα μπορουσαμε να βαλουμε καποιο προγραμμα για φορουμ οπου θα ειχαμε πολες περισσοτερες επιλογες και να το κανουμε οπως θελουμε)

    δημητρη , απο οσο εψαξα , δεν γινεται , τουλαχιστος χωρις να χαλασω την υπαρχουσα μορφη, καθως εαν αλλαξω template / theme/skin ... αλλα εχω την εντυπωση οτι δεν το κανει... (θα αναοιξω ενα φορουμ και θα πεξω εκει και οτι βρω σε /σας ενημερωνω)
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    makfor

    makfor



    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουν 22, 2009 11:52 am

    αυτο μας κανει ? ή την θελουμε την στηλη που εσβυσα ???
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    makfor

    makfor



    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουν 22, 2009 11:58 am

    παντως , εγω προσωπικα θα την ηθελα την στηλη που υπηρχε , δεν ξερω τι αναλυσεις εχουν οι οθονες που δουλευεται στα 1200χ1024 που δουλευω εγω το πλαισιο του μυνηματος ειναι αρκετα καλο (πλατος)

    δειτε και πετε
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    DimKaramitsas

    DimKaramitsas



    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουν 22, 2009 12:55 pm

    Μακη επανέφερε την λίστα στα αριστερά ... είναι χρήσιμη.
    Πιστεύω ότι στον Πέρκο δεν αρέσει το μικρότερο πλάτος κειμένου.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ????????
    Επισκέπτης




    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουν 22, 2009 1:00 pm

    Oι φάτσες μας δέν μικραίνουν κι άλλο ??????

    Ας μικρύνουν οι φάτσες. Δέν κάνουμε δά και πασαρέλα εδώ μέσα. Νομίζω....
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    makfor

    makfor



    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουν 22, 2009 1:11 pm

    τσουκ , για αυτο δεν μπορεσα να βρω τιποτα,

    θεωρω οτι αυτη την στιγμη εχουμε το μεγαλυτερο μεγεθος που μπορουμε , θα επαναλαβω ομως κατι , εαν εχετε μικρη αναλυση στον οθονη σας , τοτε οσο και να μεγαλωσει το φορουμ παλι μικρο θα ειναι

    (θα μου πειτε τωρα τι ειναι η αναλυση ... αυτο ειναι μια αλλη ιστορια , οποιος εχει θεμα , θα δωσω στα τεχνικα απαντηση..)
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    DimKaramitsas

    DimKaramitsas



    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουν 22, 2009 1:15 pm

    Μάκη η λίστα στα αριστερά είναι χρήσιμη.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    makfor

    makfor



    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουν 22, 2009 1:20 pm

    το ξερω για δοκιμη την εβγαλα για να μας πουν τι θελουν Smile γιατι ειναι ο μονος τροπος για να μεγαλωσει ο οφελιμος χωρος των μυνηματων !!!

    θα ετοιμασω οδηγιες για τον ελεγχο της αναλυσης και την αυξηση της

    θα επαναφερω την στηλη σε λιγο
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    makfor

    makfor



    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ   ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Αυγ 06, 2009 6:12 pm

    ti egine re paidia ?
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -
    » Διαφθορά και Διαφάνεια ! Μιά συζήτηση απο το φόρουμ του ΔΙΑΛΟΓΟΣ-Πα.Σο.Κ..

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΣ ΔΙΑΛΟΓΟΣ :: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ :: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ-
    Μετάβαση σε: